O společnosti

Počátky společnosti MEA sahají až do roku 1886 kdy vznikla, tehdy jako zámečnictví. Dnes firmy MEA Group obsluhují své zákazníky po celém světě prostřednictvím svých pěti divizí:

  • Metal Applications (centrála Plzeň, Česko)
  • Odvodňovací systémy (centrála Zelhelm, Nizozemí)
  • Stavební systémy (centrála Aichach, SRN)
  • ACP (centrála St.Dié, Francie)

Více o jednotlivých divizích na www.mea-group.com.

Technologické know- how a kompetence při zpracování plastů, oceli a polymerbetonu, procesu žárového zinkování a produkce ve výrobních závodech v Česku, Nizozemí, SRN a Francii je základem konkurenceschopnosti všech společností skupiny MEA .

Plzeňská společnost MEA Metal Applications s.r.o. je začleněna do divize MEA METAL APPLICATIONS. Zabývá se profesionálním přístupem a obsluhou zákazníků v oblasti výroby a prodeje ocelových mřížových roštů a transportní techniky. Je Vám také spolehlivým a kompetentním partnerem v procesu povrchové úpravy žárovým zinkováním.

Založením společnosti MEA Meisinger s.r.o. v Plzni firma vstoupila v roce 1994 také na český trh. V Plzni byl na zelené louce, na ploše více jak 110.000 m2, vybudován nový moderní závod včetně obchodního zastoupení. V současné době zde pracuje až 400 pracovníků.

V roce 2015 byla společnost přejmenována na MEA Metal Applications s.r.o.